Gry i Aplikacje Wszystkie

50 aplikacji na system Android, których musisz wypróbować w 2014 roku

W sklepie Play znajduje się tysiące aplikacji, a znalezienie takich które Wam się spodobają nie jest najłatwiejszym zadaniem. Specjalnie dla Was stworzyłem moją subiektywną listę 50 najlepszych aplikacji dostępnych na system Android w 2014 roku. Aplikację będą pokazywane alfabetycznie, a o każdej opowiem Wam przez 30 sekund. Oczywiście linki do każdej znajdziecie w opisie filmiku. A więc zaczynajmy.

W tym filmiku zobaczycie 10 pierwszych pozycji z listy:

  1. 00:23 A Better Camera – Aplikacja aparatu, która posiada ogromną liczbę funkcji fotografowania. Na długiej liście funkcji nie zabrakło robienia zdjęć grupowych, zdjęć sekwencyjnych, kręcenia filmów timelapse czy robienia panoram o rozmiarze do 100mb.
  2. 00:56 Airdroid – Pozwala kontrolować urządzenia z systemem Android z komputera. Wszystko bez użycia kabla USB lub instalacji sterowników. Wystarczy jedynie połączenie internetowe.
  3. 01:29 Any.do To-Do list & Task List – Aplikacja, która pomoże Wam zorganizować swoje życie. Wystarczy kliknąć w ikonkę mikrofonu i podyktować przypomnienie, a ta przetworzy mowę na tekst i w zaledwie kilka kroków dodacie przypomnienie, notatkę lub zadanie.
  4. 02:02 Appsales – Praktycznie każdego dnia w sklepie Play pojawiają się promocje na aplikacje i gry. Z Appsales nigdy nie ominiecie żadnej okazji.
  5. 02:35 Avast Mobile – Android tak jak pratycznie każdy system operacyjny jest narażony na ataki wirusów. Avast posiada skaner antywirusowy, ustawienia zapory sieciowej, filter rozmów i sms oraz ochronę przed kradzieżą.
  6. 03:08 Aviary – Świetna aplikacja do edycji zdjęć. Dzięki przejrzystemu interfejsowi jest bardzo prosta w obsłudze, a długa lista funkcji, sprawi, że wasze zdjęcia będą się wyróżniać.
  7. 03:41 CamScanner – Wystarczy, że włączymy aplikację, zrobimy zdjęcie jakiegokolwiek tekstu, a ta w kilku krokach pomoże nam przyciąć obraz i poprawić kolory tak aby efekt końcowy wyglądał jak dokument tekstowy lub wydruk.
  8. 04:15 Ceneo – Aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen produktów. Z mobilną aplikacją już nigdy nie będziecie musieli przepłacać na zakupach
  9. 04:48 Changelog Droid – Wewnątrz aplikacji znajdziecie listę wszystkich zainstalowanych programów na urządzeniu wraz z informacją o liście zmian wprowadzonych z ostatnią aktualizacją.
  10. 05:21 CleanMaster – Z czasem wasze urządzenie z Androidem zapełnia się niepotrzebnymi plikami po odinstalowanych aplikacjach itp. Clean Master to najlepsza aplikacja do czyszczenia Androida z niepotrzebnych plików oraz optymalizacji pamięci ram.

Następnych 10 aplikacji>>>

Pages: 1 2 3 4 5

Sprawdź też:
Etui z kołowrotkiem, dron, czy inteligentne skarpetki? Zobacz żarty Prima Aprilisowe producentów technologii z 2015 roku :-)
Mlais M4 Note – Rozpakowanie i pierwsze wrażenia
LG G3 oficjalnie zaprezentowany na konferencji w Londynie
banner