Gry i Aplikacje Wszystkie

Cerberus za darmo z okazji trzecich urodzin

Cerberus to jedna z najlepszych aplikacji chroniących urządzenia z Androidem przed kradzieżą. Przez najbliższych 30 godzin (do 8.00 26 Kwietnia 2014) aplikacja jest dostępna za darmo (normalnie 2.99$) dla wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników.

Opis (ze Sklepu Play) :
Licencja powiązana jest z twoim kontem Cerberus, jeśli posiadasz kilka urządzeń, możesz używać je wszystkie (maksymalnie 5) korzystając z tego samego konta.

Posiada trzy metody ochrony twojego urządzenia:
– Zdalna kontrola przez stronę internetową www.cerberusapp.com
– Zdalna kontrola przez wiadomości SMS
– SIM Checker (dla urządzeń posiadających kartę SIM): wysłane zostaną automatyczne powiadomienia, jeśli ktoś spróbuje uzyskać dostęp do twojego telefonu z nieautoryzowanej karty SIM

Zdalna kontrola umożliwia ci wykonywanie różnych operacji na urządzeniu, jak na przykład:
– Namierzanie i śledzenie
– Włączenie głośnego alarmu, nawet jeśli urządzenie jest wyciszone
– Usunięcie danych z pamięci i karty SD
– Ukrycie Cerberusa na telefonie
– Zablokowanie urządzenia kodem
– Nagranie dźwięku przez mikrofon
– Uzyskanie listy ostatnich rozmów
– Uzyskanie informacji o sieciach i operatorze do którego urządzenie jest podłączone
– I wiele innych!

Cerberus automatycznie włącza GPS jeśli jest on wyłączony przy próbie namierzenia urządzenia (tylko przy wersjach Androida starszych niz 2.3.3), a także można go zabezpieczyć przed nieautoryzowanym odinstalowaniem – więcej informacji w konfiguracji aplikacji.
Aplikacja działa nawet jeśli urządzenie nie jest podłączone do internetu dzięki zdalnej kontroli przez SMS. Opcja SIM Checker umożliwia także uzyskanie numeru, na który wysyłać SMSy, jeśli karta SIM została podmieniona. Wiadomości otrzymane i wysłane przez Cerberusa nie włączą żadnych powiadomień i nie będą widoczne w podglądzie wiadomości.
Cerberus nie zużywa baterii, ponieważ nie działa w tle: włączy się tylko jeśli jest o to proszony zewnętrznie, a po tym przestaje swoje działanie.

Więcej opcji przewidzianych dla „zrootowanych” urządzeń: kompletna ochrona przed odinstalowaniem (złodziej będzie mógł usunąć Cerberusa tylko przez flashowanie innym ROMem), automatyczne włączenie GPS nawet na Androidzie nowszym niż 2.3.3

Wideo prezentujące aplikację (po angielsku):

Link do aplikacji: Cerberus

Sprawdź też:
Recenzja kostki Dice+
Szczegółowa recenzja LG G3 wraz z testem etuiQuick Circle
Zdjęcia prasowe LG G3 pojawiły się w internecie. Telefon wygląda zjawiskowo.
banner