Wszystkie

Galaxy Beam 2 pojawił się na chińskiej stronie Samsunga

Na oficjalnej chińskiej stronie Samsunga pojawiły się informacje na temat nowego telefonu z serii Galaxy. Galaxy Beam 2 (SM-G3858), bo o nim mowa, to druga odsłona telefonu z wbudowanym projektorem. Urządzenie posiada 4.66 calowy wyświetlacz  o rozdzielczości 480 x 800 (WVGA), a płynną pracę ma zapewnić cztero-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.2 GHz.

Wymiary telefonu wynoszą 134.5mm wysokości oraz 70mm szerokości, a jego grubość to 11.64mm. Smartfon waży 165 gramów i jest wykonany z plastiku imitującego metal. Jeżeli chodzi o pamięć to znajdziemy w nim 4GB pamięci wewnętrznej i 1GB pamięci RAM oraz slot kart microSD obsługujący karty do 64GB pojemności.  Bateria ma pojemność 2,600 mAh. W urządzeniu znajduje się dodatkowo 5MP aparat tylny, moduł Bluetooth w wersji 4.0. oraz GPS i GLONASS do nawigacji.

Telefon pracuje pod kontrolą Androida 4.2.2 z nakładką Touchwiz od Samsunga. Na liście aplikacji nie zabrakło specjalnie dostosowanych do wbudowanego projektora, takich jak na przykład aplikacja do tworzenia notatek. Projektor w telefonie umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 480 x 800.

 

SM-G3858MSACHM-32-0

Samsung Galaxy Beam 2

Samsung Galaxy Beam 2

Samsung Galaxy Beam 2

Samsung Galaxy Beam 2

Samsung Galaxy Beam 2

G3858_04

Samsung Galaxy Beam 2

Projektor w telefonie może okazać się przydatną funkcją dla osób zajmujących się reklamą lub sprzedawców. Troszeczkę niepokoi mnie bateria w urządzeniu, której pojemność może okazać się zbyt mała do obsługi tak dużego ekranu i zasilenia lampy projektora. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy urządzenie będzie dostępne poza granicami Chin, kiedy ewentualnie pojawi się na rynku oraz jaka będzie jego cena.

Źródło: Samsung 

Sprawdź też:
Porównanie Sony Xperia Z vs. Sony Xperia Z1 vs. Sony Xperia Z2
Xperia Z3 Compact, czyli kolejny bezkonkurencyjny kompaktowy flagowiec od Sony. Recenzja i porównanie z Z1 Compact.
LG G3 – Rozpakowanie i Pierwsze Wrażenia
banner