Wszystkie

Portal @evleaks zaprezentował wygląd i specyfikację techniczną modelu HTC One M8 Prime

Jeśli chodzi o „przecieki” dotyczące smartfonów, to nie ma w sieci bardziej respektowanego portalu niż @evleaks . Dzisiaj na swoim profilu na Twitterze serwis opublikował kilka szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej ulepszonej wersji flagowego modelu taiwańskiego producenta- HTC.

 

 

HTC One M8 Specyfikacja

Model One M8 Prime zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 805 (vs. Snapdragon 801 w M8), ekran 5.5″ WQHD 2560×1440 pikseli (vs. 5″ FullHD 1920 x 1080 w M8), 3GB pamięci RAM (vs 2GB w M8) oraz ma być wodoodporny. 

 

Ta ostatnia zmiana jest zdecydowanie najpoważniejszą z wymienionych. Jest to coś czego brakuje HTC One M8 na tle konkurencji w postaci wodoodpornych modeli Sony Xperia Z2 (recenzja) oraz Samsung Galaxy S5. Pytanie tylko, czy zastosowanie wodoodpornych membran nie odbije się na jakości dźwięku ze świetnych głośników stereo HTC BoomSound? Wygląd urządzenia możemy podziwiać na wizualizacji 3D.

HTC One M8 Prime

HTC One M8 Prime

Obudowa telefonu ma kolor czarno- srebrny, a wokół obramówki tylnego aparatu znalazł się ciekawy pomarańczowy akcent. Na wizualizacji nadal widnieje podwójny aparat Duo Camera znany ze „standardowego” modelu HTC One M8 i nie pojawiły się jeszcze żadne informacje o tym, czy HTC zdecyduje się na zastosowanie matrycy o wyższej rozdzielczości niż 4,1MP.

 

Już wkrótce na blogu pojawi się pełna recenzja modelu HTC One M8. Tymczasem zapraszam Was do oglądania filmiku z rozpakowania:

 

Źródło: @evleaks Twitter

Sprawdź też:
Nowości ZTE na targach MWC 2015 – ZTE Blade S6, Blade S6 Plus, Grand S3 i Smart Projector 2 (SPRO 2)
HTC One mini 2 oficjalnie zaprezentowany !
Sony już jutro zaprezentuje światu telefon do robienia zdjęć „selfie”
banner