Wszystkie

LG G Watch będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych

Na oficjalnej stronie LG pojawiły się grafiki oraz informacje dotyczące najnowszego produktu marki. Inteligentny zegarek, bo o nim mowa, swoją premierę rynkową ma mieć w drugim kwartale bieżącego roku, a jego cena nie przekroczy 300 dolarów (ok. 1000zł). Będzie to najprawdopodobniej pierwszy czasomierz z systemem Android dostosowanym do urządzeń do noszenia (Android Wear).

Produkt będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej „Stealth Black” oraz złoto-białej „Champagne Gold” i będzie odporny zarówno na wodę oraz kurz.

 

Lg G Watch

Lg G Watch

Lg G Watch

Lg G Watch

Na stronie producenta nie zabrakło informacji o kilku funkcjach, które znajdziemy w urządzeniu. Zegarek będzie miał na przykład tryb ciągłego nasłuchiwania, który będzie reagował na komendy głosowe, a ekran w urządzeniu będzie stale włączony, abyśmy na bieżąco otrzymywali przydatne informacje (dostarczane przy pomocy Google Now) dostosowane do miejsca w którym się w danym momencie znajdujemy.

Lg G Watch

Lg G Watch

Lg G Watch

Lg G Watch

Lg G Watch

Lg G Watch

Co sądzicie o wyglądzie i funkcjach LG G Watch? Czy będzie godnym przeciwnikiem dla Samsungów z serii Gear oraz Smartwatch-y od Sony goszczących na naszym rynku?

Źródło: LG

 

Sprawdź też:
Kolejne zdjęcia LG G3 „wyciekły” do sieci
Zdjęcia prasowe LG G3 pojawiły się w internecie. Telefon wygląda zjawiskowo.
A
Amazon właśnie zaprezentował światu swój pierwszy smartfon. Powitajcie Fire Phone
  • Nazir

    Mnie najbardziej interesuje czy będzie można sparować synch. z każdym smartfonem jak Nexus5 lub Lumia 1520

    • Na pewno ze wszystkimi z systemem Android. Z Lumią niestety nie da rady

banner