Wszystkie

Etui QuickCircle dla LG G3 oficjalnie zaprezentowane

Już we wtorek 27 maja odbędzie się oficjalna prezentacja LG G3. Dzięki „przeciekom” znamy już dokładną specyfikację techniczną i wygląd urządzenia. Dzisiaj koreański producent zaprezentował nam pierwsze oficjalne akcesorium dla swojego nowego modelu.

LG QuickCircle

LG QuickCircle

LG QuickCircle, to specjalne etui dla LG G3 które posiada okienko umożliwiające interakcję z telefonem bez konieczności otwierania.

LG QuickCircle

LG QuickCircle

W ten sposób będziemy mogli nie tylko szybko sprawdzić aktualny czas, ale również wykonać połączenie, wysłać wiadomość tekstową, zrobić zdjęcie aparatem, słuchać muzyki oraz otrzymać informacje o naszej aktywności fizycznej. Dodatkowo etui wspiera standard bezprzewodowego ładowania Qi. Pokrowiec będzie dostępny w 5 kolorach: czarnym, białym, złotym, błękitnym i różowym, a o tym jak działa w praktyce możecie przekonać się na filmiku poniżej:

LG nie jest pierwszą marką, która prezentuje nam podobne rozwiązanie i na pewno od razu przychodzi Wam na myśl etui ze Smart View od Samsunga. Wydaje mi się, że okrągłe okienko wygląda jednak o wiele lepiej, a wsparcie dla bezprzewodowego ładowania to świetne posunięcie.

Sprawdź też:
Specyfikacja LG G3 potwierdzona
Hostinger- czyli jakiego darmowego hostingu nie wybierać?
Zdjęcia prasowe LG G3 pojawiły się w internecie. Telefon wygląda zjawiskowo.
banner