Mlais Unboxing Wszystkie

Mlais M4 Note – Rozpakowanie i pierwsze wrażenia

Mlais to młoda chińska firma produkująca smartfony, które możecie kupić na stronie gearbest.com. Model M4 Note, to bardzo interesująca propozycja. Smartfon posiada świetną specyfikację techniczną, jest wykonany z materiałów najwyższej klasy i pracuje pod kontrolą niemal czystego systemu Android 5.0 Lollipop.

 

Materiał wideo

 

Specyfikacja Techniczna

Specyfikacja techniczna Mlaisa M4 Note naprawdę robi wrażenie. W urządzeniu mamy 4-rdzeniowy 64-bitowy procesor, 5.5 calowy ekran HD, wsparcie dla 1,3,7 i 20 zakresu LTE, 8MP aparat do selfie oraz 13MP aparat główny, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przez slot na karty microSD i 2 GB pamięci ram. Ponadto telefon posiada dwa sloty na karty sim i pracuje pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop.

 

 

Budowa

Telefon już na pierwszy rzut oka wygląda bardzo znajomo i trudno nie zauważyć, że Chińczycy czerpali inspirację z Samsunga Galaxy Note 4. Muszę przyznać, że wyszło im to całkiem nieźle 🙂

 

 

 

Podsumowanie

Czy telefon za 160 dolarów może się równać z „kombajnem multimedialnym”, który kosztuje ponad 3 razy tyle? Przez najbliższe dni będę testował wszystkie funkcje smartfona, aby w najbliższym czasie udzielić Wam odpowiedzi w mojej szczegółowej recenzji. W między czasie czekam na Wasze pytanie dotyczące modelu, a jeśli sami chcielibyście zakupić egzemplarz to smartfon jest dostępny z wysyłką do Polski na chińskiej stronie gearbest.

 

Sprawdź też:
Oppo Joy – nowy budżetowy smartfon chińskiego producenta zaprezentowany w Indonezji
OnePlus One właśnie otrzymał aktualizację do Androida 4.4.4. Czy wreszcie mamy stabilne oprogramowanie?
POLARIS Office od dzisiaj za darmo w Sklepie Play
 • Kupiłem z ciekawości za 147 usd coś podobnego Mlais M52 z większą pojemnością baterii .
  Czekam już na kuriera

  • white

   Pseudologia (inaczej pseudologia fantastica, mitomania, kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka, łac. mitomania, ang. pathological lying) – patologiczna skłonność do kłamania, zatajania prawdy i opowiadania zmyślonych historii,
   przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle.
   Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca
   sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji.

banner