Wszystkie

Czy słyszeliście już o OnePlus One? Jeśli nie, to warto się zainteresować.

OnePlus to chińska firma założona przez grupę byłych pracowników z firmy Oppo. Mottem marki jest „Never Settle” (Tłumaczenie z angielskiego: „Nigdy nie spoczywaj na laurach”). Firma za cel postawiła sobie stworzenie smartfona z najlepszą specyfikacją na rynku, świetną jakością wykonania i co najważniejsze niewygórowaną ceną. Producent nie rzuca słów na wiatr i oficjalnie potwierdził już zarówno specyfikację techniczną, jak i cenę urządzenia.

S5vsOne-plus

OnePlus One vs. Samsung Galaxy s5

 

OnePlus One vs. Htc One M8

OnePlus One vs. Htc One M8

OnePlus One vs. Sony Xperia Z2

OnePlus One vs. Sony Xperia Z2

Komponenty urządzenia są oszałamiająco dobre jak na jego cenę, która na rynku europejskim wyniesie mniej niż 350 eur (ok. 1500zł). Urządzenie będzie mogło bez problemu konkurować z flagowymi urządzeniami liderów rynku, pomimo tego iż jego cena jest o połowę niższa. Dodatkowo w telefonie znajdziemy zmodyfikowany system Android od Cyanogenmod z 2-letnim wsparciem programistów, więc o aktualizację raczej nie musimy się martwić.

Premiera urządzenia odbędzie się już za 6 dni, 23 kwietnia 2014 roku i będzie dostępne w 16 krajach. Niestety na liście nie znalazła się Polska.

finalgoogle

Na chwilę obecną nie ma jeszcze żadnych informacji co do wyglądu urządzenia. Producent potwierdził jedynie, że będzie miało wymienne obudowy z różnych tworzyw (w tym z kevlaru).

Co sądzicie o OnePlus One?

 

Sprawdź cenę w wyszukiwarce Ceneo

Sprawdź też:
Jak HTC Desire Eye poradzi sobie w starciu ze smartfonową czołówką w postaci Samsunga Galaxy Note 4?
Samsung oficjalnie zaprezentował nową hybrydę telefonu i aparatu- Galaxy K Zoom
Huawei Ascend P7 oficjalnie zaprezentowany
banner