Recenzje Samsung

Szczegółowa recenzja Samsunga Galaxy Tab S 8.4 w wersji z LTE

Od jakiegoś czasu na blogu nie pojawiało się zbyt wiele wpisów. Głównym powodem mojej zmniejszonej „aktywności literackiej” był ogrom pracy przy edycji filmików, który całkowicie pochłonął moją uwagę. Dzisiaj mam dla Was jednak recenzję jednego z najbardziej imponujących urządzeń jakie miałem okazję testować w ostatnim czasie. Jest to genialny tablet Galaxy Tab S 8.4 LTE od Samsunga.

Tym razem testowałem sprzęt, który zakupiłem do własnego użytku, bo w internecie pojawiła się świetna promocja przeceniająca najnowszą linię tabletów od Samsunga aż o 50% (informacja pojawiła się w serwisie tabletowo.pl). Trudno było nie skorzystać z takiej okazji.

 

Unboxing

Muszę się Wam przyznać, że Galaxy Tab S 8.4 pokochałem zaraz po tym jak po raz pierwszy trafił w moje ręce. Urządzenie jest świetnie wykonane. Materiały zastosowane do budowy są miłe w dotyku, a tablet ma idealny rozmiar.  Jego grubość wynosząca zaledwie 6.6mm sprawia, że wygodnie leży w dłoniach.

 

Pokrowiec Book Cover

Jeśli chodzi o mój sprzęt, to jestem pedantyczny aż do bólu. Każda ryska, zadrapanie lub inna skaza wywołują u mnie skrajne reakcje. Zawsze staram się chronić moje urządzenia w jak najlepszy sposób, więc postanowiłem kupić dedykowany pokrowiec Book Cover na Galaxy Tab S 8.4 od Samsunga. Cena wynosząca ponad 200pln jest wyraźnie przesadzona, ale gdy już przełkniemy wydatek i rozpoczniemy korzystanie z akcesorium, na naszej twarzy ponownie pojawi się uśmiech. Etui jest po prostu świetne. Tylko minimalnie pogrubia tablet, jest wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów, a w dodatku jest bardzo funkcjonalne.

 

Szczegółowa recenzja Galaxy Tab S 8.4

Zapraszam Was do oglądania mojej szczegółowej wideorecenzji, w której przedstawię Wam wszystkie mocne i słabsze strony urządzenia. Poniżej znajdziecie oś czasu.

00:00 Wstęp
00:17 Zawartość pudełka (rozpakowanie, unboxing)
01:22 Budowa i design
03:00 Specyfikacja techniczna
03:54 Wydajność (Antutu Benchmark, Modern Combat 5 + Riptide GP2)
04:52 Dźwięk (Tours by Enthusiast)
05:38 Wyświetlacz
06:40 Interfejs (Touchwiz, funkcje, preinstalowane aplikacje)
09:53 Bateria
10:45 Aparat i przykładowe zdjęcia oraz nagrania
12:05 Czy warto kupić Galaxy Tab S 8.4 LTE?

Przykładowe nagranie wideo

 

Podsumowanie

Samsung ze swoim nowym modelem Galaxy Tab S 8.4 LTE pokazuje, jak powinien być wykonany tablet z górnej półki. W oprogramowaniu znajdziemy masę udogodnień, które sprawiają, że urządzenie jest o wiele bardziej funkcjonalne niż propozycje konkurencji. Sprzęt nadal nie jest jednak tabletem idealnym. Skórka Touchwiz nie działa płynnie, a czas pracy na baterii mógłby być nieco dłuższy. Mimo wszystko do dzisiaj nie spotkałem lepszego tabletu z Androidem i chociaż nie jestem fanem tego typu urządzeń, to Samsung przekonał mnie do swojego produktu.

Sprawdź też:
Recenzja HTC One M8
Szczegółowa recenzja LG G3 wraz z testem etuiQuick Circle
ZTE Blade VEC 4G (Orange Rono) – Szczegółowa recenzja
banner