LG Recenzje Wszystkie

Szczegółowa recenzja LG G3 wraz z testem etuiQuick Circle

LG G3 to bez wątpienia jeden z najabardziej wyczekiwanych telefonów 2014 roku, w dużej mierze dzięki sukcesowi poprzedniego modelu z serii G. Przez miesiąc testowałem dla Was wszystkie funkcje smartfona i przyszła pora na moją szczegółową recenzję wideo w której zaprezentuję Wam mocne i słabsze strony nowego flagowca od LG.

Dla szybkiego przypomnienia smartfon jest wyposażony w cztero-rdzeniowy procesor Snapdragon 801 z taktowaniem 2.5 GHz, czip graficzny Adreno 330 oraz 5.5 calowy ekran chroniony szkłem Corning Gorilla Glass o rozdzielczości 2K. Wyświetlacz posiada najwyższą gęstość pikseli dostępną w jakimkolwiek urządzeniu na rynku, ale czy rzeczywiście widać różnicę? czy jest to tylko chwyt marketingowy? Przekonajcie się w pełnej recenzji poniżej. T

[ WIDEO RECENZJA ] LG G3

 

 

Pośród wielu innowacyjnych funkcji w najnowszym flagowcu LG, znajdziemy wsparcie dla dedykowanego pokrowca Quick Circle z ogrągłym wycięciem. Na rynku pojawiło się już kilka aplikacji rozszerzających funkcjonalność etui, a nawet jedna gra. O wszystkich funkcjach, jak i zaletach i wadach dowiecie się z filmiku poniżej.

[ WIDEO RECENZJA ] Quick Circle Case CCF-340G oraz aplikacji Quick Circle

 

LG G3 Przykładowe zdjęcia i nagranie wideo

Najnowszy flagowiec od LG został wyposażony w zaawansowany 13MP moduł aparaty z laserowym autofokusem oraz podwójnym flashem LED-owym. Aparat świetnie radził sobie w dobrych warunkach oświetleniowych, a zdjęcia zapierają dech w piersiach. Niestety tego samego nie można powiedzieć o fotografiach nocnych i tych wykonanych w gorszych warunkach oświetleniowcyh, gdzie smartfon wyraźnie odbiega od konkurencji i radzi sobie słabo. Poniżej znajdziecie serię zdjęć wykonanych urządzeniem.

 

G3-jka może nagrywać wideo o maksymalnej rozdzielczości 4K i co najważniejsze robi to całkiem nieźle. Poniżej przykładowy filmik nagrany smartfonem.

 

Podsumowanie

Pomimo tego, że LG G3 ma jedną z najbardziej imponujących specyfikacji technicznych na rynku, podczas codziennego użytkowania telefon radzi sobie gorzej niż większość konkurencji. Czas pracy na baterii jest najkrótszy ze wszystkich dostępnych flagowców (OnePlus One, Galaxy S5, One M8, Xperia Z2, Nexus 5), a spowolnienia w interfejsie są widoczne na każdym kroku.

Telefon posiada ogromną liczbę interesujących rozwiązań w oprogramowaniu, a jego budwa i design są zdecydowanie na plus. Pomimo ogromnego 5.5-calowego wyświetlacza urządzenie rozmiarem nie odbiega od 5-calowych propozycji innych producentów. Niestety ogromne zagęszczenie pikseli jest głównym powodem wszystkich problemów urządzenia i przyczyniło się nie tylko do zmniejszenia czasu pracy na baterii, ale również do zmniejszenia płynności interfejsu. Wygląda na to że nieudany chwyt marketingowy okaleczył potencjalnie najlepszy smartfon na rynku.

Co Wy sądzicie o LG G3? Czekam na Wasze komentarze.

Sprawdź też:
Xperia Z3 Compact, czyli kolejny bezkonkurencyjny kompaktowy flagowiec od Sony. Recenzja i porównanie z Z1 Compact.
POLARIS Office od dzisiaj za darmo w Sklepie Play
Nowy tablet od Xiaomi z Tegrą K1
banner