Wszystkie

Wyciekł wygląd OnePlus One wraz z zrzutami ekranu

Kilka dni temu informowałem Was (tutaj) o specyfikacji technicznej jednego z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku, a mianowicie- OnePlus One. Dzisiaj, dzięki chińskiemu forum, do sieci „wyciekły” domniemane zdjęcia produktu. Na grafikach znajdziemy również dokładne wymiary (152.9 x 75.9 x 8.9 mm)  oraz masę (160g) urządzenia .

OnePlus One

OnePlus One

OnePlus One 2

OnePlus One

OnePlus One

OnePlus One

Telefon swoim wyglądem przypomina nieco Oppo Find 7a, który niedawno trafił do sprzedaży. OnePlus podobnie jak chińska konkurencja będzie dostępny w kolorach białym i czarnym. Na forum została również ujawniona paleta wymiennych tylnych klapek z różnych materiałów takich jak: kevlar, bambus, czy drewno, które najprawdopodobniej będą sprzedawane osobno, oraz kabel do ładowania microUSB z adapterem do wtyczki lightening (iPhone/iPad)

OnePlus One Panele Tylne

OnePlus One Panele Tylne

OnePlus One USB

OnePlus One USB/microUSB/Lightening

Smartfon będzie pracował pod kontrolą zmodyfikowanego systemu operacyjnego Android 4.4.2 od Cyanogenmod. Wersja o nazwie Cyanogenmod 11S została zbudowana specjalnie dla OnePlus One i znajdziemy w niej między innymi zmodyfikowany ekran blokady oraz menadżer tematów.

Cyanogenmod 11S

Cyanogenmod 11S

Telefon będzie dostępny w sprzedaży już od 23 kwietnia (lista krajów), jednak aby go kupić będziemy musieli zdobyć zaproszenie. Można je otrzymać na kilka sposobów:  poprzez jeden z konkursów na forum marki http://forums.oneplus.net/ , poprzez aplikację lub dzięki zaproszeniu od innego kupca.

Mi osobiście niezbyt podoba się ten system, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się zdobyć telefon i nagrać dla Was recenzję. Co sądzicie o OnePlus One? Czy również przymierzacie się do zakupu?

Źródło (link) via Android Police

 
Sprawdź cenę w wyszukiwarce Ceneo

Sprawdź też:
ZTE Blade VEC 4G (Orange Rono) – Szczegółowa recenzja
Galaxy S6, Galaxy S6 Edge i Gear VR 2 – Pierwsze wrażenia na MWC2015
Nowe efekty AR dla urządzeń Sony Xperia już w Sklepie Play
banner